HUNTER GSP 9700

TEST DROGOWY

Wyważarka, a właściwie system kontroli wibracji koła GSP 9700, który produkowany jest przez firmę Hunter Engineering Company. Jest to rewolucyjne urządzenie, które poza wszystkimi funkcjami w jakie wyposażone są nowe wyważarki, jest w stanie przeanalizować problemy wynikające z nierównomiernej sztywności promieniowej opony i biciem obręczy. Umożliwia nam osiąganie zupełnie nowego poziomu dokładności podczas procesu wyważanie kół.

Odpowiedni montaż i wyważenie to kluczowy element, gdyż w największym stopniu determinuje komfort, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy.
Nasz serwis został wyposażony w najnowocześniejsze i najdokładniejsze urządzenie dostępne na ryku, które oprócz tradycyjnej funkcji wyważania statycznego i dynamicznego koła umożliwia precyzyjne dostosowanie do warunków drogowych.

WYWAŻARKA HUNTER ZOSTAŁA WYPOSAŻONA W ROLKĘ O ŚREDNICY 225 MM, KTÓRA ZOSTAJE DOCIŚNIĘTA DO KOŁA OBRACAJĄCEGO SIĘ NA MASZYNIE Z SIŁĄ 6500 N (650 KG) – A WIĘC PRZY PEŁNEJ SYMULACJI RZECZYWISTYCH WARUNKÓW DROGOWYCH, W JAKICH PRACUJE KOŁO. DOSKONALE SYMULUJE TO ZACHOWANIE SIĘ OPON W WARUNKACH DROGOWYCH.


 

test_drogowy.jpg

Logo
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności